تفكر مثبت

تفکر مثبت راهی بسوی موفقیت بیشتر

با سلام به همه دوستان .  امیدوارم همگی خوب وسلامت باشید و سرشار از انرژی. مشغول خواندن کتابی به نام کاربرد هوش و فکر از دکتر ژوزف مورفی بودم . این کتاب ترجمه هوشیار رزمآزما است. کتابی است فوق العاده  و به نظر خیلی کاربردی می یاد . این کتاب پژوهشی در قلمرو خلاقیت ذهن- رابطه نظام دنیای درون و نیروی آسمانی – تاثیر تلقین در ایجاد اعتماد به نفس است.

و اکنون گزیده ایی از بیوگرافی آقای دکتر ژوزف مورفی:

دکتر ژوزف مورفی در سال 1898 در ایرلند به دنیا آمد و تحصیلات دبیرستانی و دانشگاهی خود را در کشور ایرلند و سپس انگلستان به پایان رسانید و آنگاه برای تکمیل معلومات  به سیر و سیاحت در کشورهای مختلف جهان پرداخت و به شرق و غرب سفرها کرد و حتی برای فراگیری عرفان و مسائل معنوی راهی شرق و هندوستان شد و سالیانی چند را صرف آموختن ادیان و مذاهب کرد و  در علوم طبیعی و فیزیک و شیمی و الهیات دکترا گرفت و به مرحله ای رسید که بگوید:

آدمی محصول تفکرات خویش است و تصورات و تخیلات شخص است که سرنوشت و تقدیر او را رقم می زند.

ژوزف مورفی در سال 1981 رخت به دیار باقی کشید و همانگونه که خود گفته بود: انسان با مرگ بیگانه است ولی در ساحتی دیگر کالبدی نو پیدا می کند و حیات نوینی را تجربه می نماید ، چرا که هر پایانی را آغازی است.

اگر به درستی از ظرفیت روحی و فکری خود استفاده کنیم و با این نیرو ارتباط برقرار کنیم شاهد اعجازهایی در زندگی خود خواهیم شد.

از جمله آثار ایشان  :

کتاب قدرت فکر در دو جلد **کتاب کاربرد هوش و فکر**کتاب تقویت و تمرکز فکر

کتاب قدرت پول****کتاب غیرممکن ممکن است***کتاب روح و آرامش درون

کتاب عشق نیروی برتر***کتاب در مکتب عشق***کتاب نیروی تخیل مثبت

کتاب راهنمای سرنوشت**کتاب رمز توانگری و راز قدرت**کتاب هفت معجزه عشق

کتاب کجا می روی آسمان در خود توست  و ....

نوشته شده در 2010/4/22ساعت 11:5 توسط گیلدا| |

Design By : Night Melody