تفكر مثبت

تفکر مثبت راهی بسوی موفقیت بیشتر

 

یه تجربه جالب از یکی از اقوام دارم گفتم اینجا هم بنویسم تجربه بسیار زیبایی در مورد تجسم خلاق هستش در ضمن خیلی زود در اولین فرصت ادامه مطلب قبل را می نویسم:

خاله من سالهاست که در زمینه روانشناسی مطالعه داره و همیشه و هر دقیقه روی ذهنش کار کرده چه 20 سال پیش که مجرد بوده چه الان. برام خیلی جالبه که ایشون سالها پیش با موضوعات روانشناسی آشنا بوده. ایشون شخصیت فوق العاده جالب و جذابی داره بطوری که هر کسی باهاش آشنا می شه سریع باهاش صمیمی می شه. یکی از دلایلی که من هم روانشناسی رو برای مطالعه و تحقیق انتخاب کردم ایشون بود . چون از زمانی که 10 سال داشتم در مورد مسائل زیادی باهام صحبت می کرد . و از اون جایی که تفاوت سنی 11 سال رو با هم داریم با هم خیلی صمیمی هستیم.

و اما تجربه ایشون:

ایشون تعریف می کردند 2 سال پیش کتاب راز رو خونده بودم. برام خیلی جالب بود تصمیم گرفتم برای رسیدن به بعضی اهدافم از این شیوه استفاده کنم. هدفم رو خرید ماشین در نظر گرفتم. هر روز تا ذهنم بیکار می شد مخصوصا موقع خواب به این فکر می کردم که یه ماشین خیلی قشنگ دارم و دارم رانندگی می کنم . می گفت: این فکر چنان در ذهن من جا افتاده بود که من 100 درصد مطمئن بودم که ماشین دارم . یه چند روزی از این تفکر خلاق گذشت که یک روزی همسرم عصری اومد و من رو صدا کرد و یک سویج ماشین 206 کف دستم گذاشت و گفت که این ماشین رو برای تو خریدم . خودش تعریف می کرد که من اونقدر شگفت زده شده بودم که اصلا نمی تونستم حرف بزنم.

نکته جالب این تجربه اینه که اصلا شوهر خاله من نمی دونسته که خالم ماشین می خواد .

نوشته شده در 2009/4/28ساعت 9:30 توسط گیلدا| |

Design By : Night Melody